Dětské stoly

Dětský stůl-kulaté nohy

2ks lichoběžník 120x60stůl 120x120cmsestava.jpgsestiuhelnik.JPGstůl 120x80 .JPGstul 120x80,žlutý plát.JPGc (8).JPGkruh pr.120,čtverec120x120cmstůl-rohový 200x135cmsestava_stulu_u_jpg_10398.jpg

Stolová deska je vyrobena z kvalitního bukového lamina o tloušťce 25 mm.Hrany a rohy všech stolů jsou z bezpečnostních důvodů zaobleny! Stoly jsou opatřeny ABS hranou/ 2 mm/ možnost barevného provedení v unibarvách  bez příplatku.Možnost výběru barevného provedení stolové desky.
Nohy stolu jsou z bukového masivu a jsou opatřeny plastovými návleky, které zabraňují navlhnutí při běžné údržbě podlahy.

Poznámka: na přání zákazníka je možno vyrobit stoly různého tvaru a rozměru.

Dětský stůl-hranaté nohy

Stolová deska je vyrobena z kvalitního lamina 18mm,které je možno dodat v jakémkoliv dekoru dle naší nabídky.Deska je opatřena kvalitní ABS hranou 2mm,která je taktéž možno dodat v jakékoliv barvě.Rohy a hrany stolu jsou zaobleny.Nohy stolů jsou upevněny přes kovové úhelníky,které Vám zajistí dobrou stabilitu, jednodouchou montáž i demontáž k případné výměně nohou při úpravě výšky stolu.Nohy stolu jsou opatřeny plastovými kluzáky a plastovým návlekem,který zabraňuje poškození nohy při běžné údržbě podlahy.Návleky i plastové kluzáky jsou součásti každého stolu.